KONST / Litografier / Färglitografi 11468611
*
nr 1146 8611
Marcel Genay
(f. 1929)
Färglitografi, Marcel Genay (f. 1929), 126/250, motivet: 31x50
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 november 2017
kl 20:41:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/11 20:32:17
1
200 kr
27/11 13:11:33
1
150 kr
27/11 20:36:12
2
150 kr
27/11 20:36:12
1
200 kr (Budbetjänt)
27/11 20:36:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marcel genay
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Marcel Genay
Läs om budbetjänten
nr 1146 8611
Marcel Genay
(f. 1929)
Färglitografi, Marcel Genay (f. 1929), 126/250, motivet: 31x50
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/11 20:32:17 | 1 | 200 kr |
27/11 13:11:33 | 1 | 150 kr |
27/11 20:36:12 | 2 | 150 kr |
27/11 20:36:12 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
27/11 20:36:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marcel genay
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27